המלצות

"הגעתי אל בתיה לפני כשלוש שנים ונראה לי שאני כאן מאז ומעולם. הקורס הזה החזיר לי את האהבה והשמחה ליצירה, את הביטחון שכל מה שאני עושה הוא נהדר וראוי. הסטודיו של בתיה הוא מקום בטוח שבו ניתן להחשף ולהרגיש בטוחה שיקבלו אותך בחיבוק. בתיה מנגישה ומאפשרת טכניקות חדשות וחומרים חדשים והחיבור בין ציור למילה הכתובה נפלא. כשאני יוצאת משעור הכל נראה לי כמו אומנות, שמחה על בתיה ועל הקבוצה הנפלאה שאנחנו יוצרות בה. "
יעל איתם
קיבוץ גת
"בתיה היקרה - לך מגיעה תודה והוקרה גדולה. פתחת לנו חלון לעולם שלם של אפשרויות ביטוי. אפשרת לנו לחקור, להתנסות, ללמוד, להשמיע את קולנו ולהיות אותנטיות בכל פיסת מגזין שבחרנו. דרכך טיפלנו במצוקות שלנו, בקונפליקטים, בחלומות, בזכרונות, במחשבות הכמוסות ביותר. בכל פעם שנראה היה כי אין כבר מה לחדש - את המצאת את הגלגל מחדש. אין ספק שהעובדה שהרגשנו שהעבודות שלנו כל כך ברמה אחרת לעומת מה שרואים במדיה - זו תוצאה של ההנחיה הנפלאה שלך. אני מדברת בקול רבים כי אני מניחה שזה מייצג את כולן. "
אלזי רפפורט ויינשטיין
"לומדת ארבע שנים אצל בתיה ולא מתכוונת להפסיק . בתיה וקורס ״ היומן הויזואלי ״ שהיא מעבירה הם חלק בלתי נפרד מתהליך ריפוי מאוד ארוך שאני עוברת אחרי תאונה קשה . אין מילים לתאר את ההנאה שלי , ההכלה שלה , ואת כל מה שניתן לי דרכה . ממליצה בכל פה לכל מי שמחפשת טוב לעצמה"
אריאלה קרס
יבנה
"לראשונה בחיי יוצרת. לא האמנתי שאהיה במקום הזה וההנאה מאוד גדולה. מרגישה חופשייה להביע את עצמי, מתפתחת ומלבלבת עם כל פגישה וזוכה להמון פירגון ואהבה מהקבוצה ומבתיה. פשוט תענוג צרוף. רוצו להירשם"
נירית גנדלמן
קיבוץ גת
"הגעתי ליומן הויזואלי מתוך סקרנות. אני אמנית מציירת כל יום בסטודיו שלי. עבדתי כמה שנים טובות בתחריט בסדנת הדפס בנירים לימדתי כעשרים שנה צבעי מים...שמעתי על היומן...נשמע לי משהו שכדאי להתנסות בו. חששתי בהתחלה שמה כבר אפשר להוסיף לי...יומנים אני כותבת. אבל כזו חוויה לא עברתי אף פעם. זה להתפנות כמה שעות לעצמי נטו . לא להיות עסוקה בשאלות ציוריות ובשפת אמנות אלה להתמסר לגלים...והחוויה בעיסוק ביומן מערסלת ביותר. אני לא ניגשת ליומן כל יום אבל כשאני נכנסת אליו אני כל כולי במקום שלא ידעתי שאגיע אליו. כל פתיחה מעבירה אותי חוויה שונה. אני מודה לליאורה לוי שגילתה לי על קיום היומן ולבתיה בובר על ההנחיה הקסומה."
דניאלה מלר
אמנית, מיתר
"בתיה יקרה, איזה כיף לי שהכרתי אותך!! נהניתי מאד מאד מאד. מהכל. מהקבוצה. מהתכנים, ממך - כל כך ברוכת כשרונות. הדרכה והרוגע שלך - סוחף. ובסוף בסוף מבסוטה מעצמי . 😊 תודה גדולה!"
ח.
קיבוץ בית גוברין